Yatma şeklinize göre yatak tipleri

YAN

Kombinasyon Yatak

Kombinasyon minder, yan yatma pozisyonu için mükemmeldir. Gece boyunca uyurken optimum kolaylık sağlar ve iyi bir gece uykusu çekmenize yardımcı olmak için, üst tabakadaki basınç ve yaylar geleneksel destek ve konforu sağlar.

Gelişmiş yatak

Jel bir şiltede çok dayanıklı ve yumuşak bir his sağlayan, benzersiz bir destek tabakası ile yapılmıştır. Jel dokusu nazik bir etki yarattığı için tavsiye edilen yatak tiplerindendir.

Sıkı Yatak

Orta veya yumuşak orta yataklar, maksimum konfor sunarken, aynı zamanda omurganın vücudunuzun doğal eğrisine kontur sağlamak için orta yumuşak yatak tavsiye edilir. Yan uyuyanlar için daha fazla yastıklama etkisi vermek için, vücudun yatak içine biraz batması gerekir. Bunun için yumuşak minder en uygunudur.

SIRT ÜSTÜ

Pocket Spring Yay

Sırt üstü yatanlara, yatağın omurgaya en uygun uyumu sağlaması için güçlü bir çekirdek destek sistemi sağlaması önemlidir. Cep yaylı şilteler arka üstü yatanlar için önerilen bir türdür. Gövdeye uygun konfor karşısında destek sağlamak için, dolgu malzemenin kendi ceplerinde, yastıklı bireysel yaylar içerir. Ek olarak eşit ağırlık dağıtmak için iyi bit çeşittir.

ÖN

Pocket Spring

Yüz üstü uyuyanlarda karın, basınç noktalarının hassasiyeti ve omurganın yanlış hizalanma riski nedeniyle, yan traverslerden daha fazla desteğe ihtiyaç duyar. Bu nedenle daha sıkı bir minder gereklidir. Sıkı minder daha fazla destek sağlayarak, vücudun yatağa batmasını önleyerek, doğal hizalamanızı korumanıza yardımcı olacak, bu da omurganızın doğal eğrisini ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle sırt üstü uyuyanların kullandığı gibi, direnci konforla birleştiren bir yatak kullanılmalıdır. Cep yaylı minder, ağırlığı eşit dağıttığından iyi bir çözümdür. Basınç noktaları için destekleyici bir temel oluşturmak için, kendi ceplerinde yastıklandırılmış teker yaylar içerirler.

 

Okunma 3520 defa